Podstrona: Uczestnictwo w organizacjach i projektach / Wizytówka pracownika PRz

Uczestnictwo w organizacjach i projektach

red. Jolanta Puacz-Olszewska

Udział w pracach zespołów badawczych

• Współczesne aspekty zagrożenia bezpieczeństwa dzisiejszego świata  Instytucja wykonująca: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza; Wydział Zarządzania; Zakład Nauki o Bezpieczeństwie; data rozpoczęcia 01.01.2016 – data zakończenia 31.12.2017;
  • Dylematy polityki bezpieczeństwa Polski w XXI w. – Instytucja wykonująca: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza; Wydział Zarządzania; Zakład Nauki o Bezpieczeństwie; data rozpoczęcia 01.01.2018.

odpowiedzialność za moduły kształcenia w KRK, przedmioty:

• Bezpieczeństwo finansowe;
  • Bezpieczeństwo międzynarodowe;
  • Polityka bezpieczeństwa ekonomicznego UE;
  • Międzynarodowe instytucje bezpieczeństwa ekonomicznego;
  • Międzynarodowe organy ochrony bezpieczeństwa;
  • Bezpieczeństwo transportu morskiego
  • Bezpieczeństwo i higiena pracy
  • BHP i ergonomia
  • Ergonomia
  • System polityczny państwa

przygotowanie materiałów pomocniczych do prowadzonych przedmiotów:

• Bezpieczeństwo finansowe; Bezpieczeństwo międzynarodowe; Polityka bezpieczeństwa ekonomicznego UE; Międzynarodowe instytucje bezpieczeństwa ekonomicznego; Międzynarodowe organy ochrony bezpieczeństwa
  • nadzorowanie opracowywania przez studentów prac zaliczeniowych, semestralnych pod względem merytorycznym i metodycznym;
  • opieka nad pracami zaliczeniowymi i semestralnymi realizowanymi w ramach ćwiczeń.

Pełnione funkcje

• członek Komisji ds nauki Politechniki Rzeszowskiej
  • Od 2019  Vice prezes ZNP Politechniki Rzeszowskiej
  • Kierownik Praktyk Studenckich, Politechniki Rzeszowskiej kierunek: bezpieczeństwo wewnętrzne (styczeń 2019-listopad 2019)